Miejsce bardzo przytulne, ceny przystępne. W pokoju jest czysto i cieplo. Śniadania bardzo dobre. Podoba nam się łatwy dojazd i możliwość zaparkowania samochodu przed obiektem.

— Damian Mosoń

Bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum. Pokój czysty i przestronny, jest możliwość gotowania, wypożyczenia rowerów. Właściciele bardzo sympatyczni i pomocni. Chętnie tam jeszcze wrócimy

— Karolina Wróbel

Rzadko spotykane rozwiązanie, tzn. kawalerka jako stancja. A dokładnie- prócz pokoju własna, przypisana tylko do tego pokoju kuchnia + spora łazienka. Rzeczywiście cicho, pomimo bliskości centrum miasta. Dodatkowo, wcale niestandardowe gdzie indziej wyposażenie, czyli żelazko, deska do prasowania, suszarka na ręczniki, mikrofalówka, czajnik. Standardowo ( też nie zawsze) ręczniki.

— Piotr O.

Mały, ale bardzo fajnie urządzony apartament. Bardzo czysto i przytulnie. Właściciel miły i kontaktowy. Do dyspozycji gości dodatkowo ogród.

— Sławomir Olesiak

Bardzo blisko rynku a przy tym cicho i spokojnie. W rzeczywistości pokój jednoosobowy jest bardzo dobrze wyposażoną kawalerką. Za tę cenę w tak dobrych warunkach jeszcze nie zdarzyło mi się nocować ????

— Nina Deliś